Günlük Araç Kiralama İstanbul | Günlük Araba Kiralama Fiyatları

HEMEN ARAYIN:

Günlük Araç Kiralama İstanbul

Günlük Araç Kiralama Fiyatları İstanbul

Günlük araç kiralama fiyatları, İstanbul merkezli firmamızda 90 TL’den başlar ve aracın marka / model  / sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Lüks araçların kiralık ücretleri normal araçlara göre daha fazladır. İstanbul anadolu yakası ve İstanbul avrupa yakası araç kiralama fiyatlarımız aynı olmakla beraber kiralayan köprü, ücretli yol ödemelerini aracı teslim ederken ödemekle mükelleftir.

günlük araç kiralama fiyatları istanbul anadolu avrupa yakasıGünlük araç kiralama hizmetimiz 1, 2, 3, 4, 5 günlük veya haftalık / aylık olarak değişmektedir. Günübirlik araba kiralamalarda 24 saat baz alınır. Örneğin saba 09:00’da teslim alınan bir araç ertesi gün 09:00’da teslim edilmelidir.

Süre uzatmak için en az 12 saat önceden haber verilmeli ve uzatılacak gün sayısı kadar ödeme yapılmalıdır. Günlük kiralık araçlarımız standart bir araçta olması gereken tüm donanımlara sahiptir ve tüm bakımları / temizliği yapılmış olarak teslim edilir.

Günlük araç kiralama fiyatlarımız birçok araç kiralama firmalarına göre uygun olup sunduğumuz hizmetlere göre avantajlıdır. Siz de hemen günlük aracınızı kiralayın, dönemsel indirim ve kampanyalardan faydalanın!..

Dilerseniz iletişim sayfamızdan numaranızı bırakın, sizi arayalım..

Benzer İçerik: ,,,,,,,,,,,,,,,,

burun estetiği - montessori yatak - yağ aldırma fiyatları - kule vinç kiralama -